Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Jedyny w swoim rodzaju system oszczędzania energii: Zmywarki taśmowe HOBART zmniejszają straty energii w doskonałym stylu


Offenburg – jeszcze nigdy oszczędzanie energii podczas zmywania nie było tak łatwe: Trwałość i oszczędność energii są ważnymi zagadnieniami społecznymi, które widać także na zmywalni. HOBART dąży, obok zapewnienia higienicznego wyniku zmywania, do uwzględniania także aspektów ekologicznych w procesie rozwoju techniki przemysłowej zmywania. Także w przypadku tych nowych zmywarek, dostępnych od teraz. Bo zarówno PREMAX FTPi jak i PROFI FTNi umożliwiają istotną oszczędność kosztów eksploatacji oraz gwarantują poza tym bezpieczeństwo higieniczne wg. normy DIN SPEC 10534.

Korzyści dzięki CLIMATE-PLUS: Ten nowy, unikalny system oszczędzania energii CLIMATE-PLUS składa się z połączenia odzysku ciepła z wody spustowej i najnowszej technologii pompy ciepła. Ogółem do 70 procent energii z wody spustowej i do 100 procent energii z powietrza wylotowego jest kierowanych ponownie do procesu zmywania. Cenna energia, która jest marnowana w konwencjonalnych systemach, jest ponownie wykorzystana. W ten sposób obniża się istotnie zużycie energii, co oznacza redukcję kosztów eksploatacji i stałą temperaturę powietrza wylotowego 17 °C. 

Ciepła woda spustowa jest przepuszczana przez wymiennik ciepła, w którym woda zasilająca jest podgrzewana przez wodę spustową na zasadzie przeciwprądu. W tym samym czasie energia z gorącego powietrza wylotowego jest ponownie wprowadzana do procesu zmywania.

Nowy, oszczędny system czyszczenia chroni także portfel

Zmniejszenie zużycia chemii niesie ze sobą redukcję kosztów eksploatacji. Firma zajmująca się profesjonalnymi technikami zmywani z Offenburga udoskonaliła swoje zmywarki taśmowe poprzez wdrożenie Systemu czyszczenia LOW-CHEM INTENSIVE, który istotnie zmniejsza zużycie środka czyszczącego i reguluje optymalną proporcję płynu myjącego. Czujnik w zbiorniku mycia stale sprawdza jakość płynu myjącego i regeneruje go w razie potrzeby. W zależności od stopnia zabrudzenia woda z płukania jest dodawana do głównego zbiornika myjącego tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Dozowanie chemii jest dostosowywane odpowiednio do potrzeb regeneracji zbiornika.

HOBART WASHSMART App oferuje szeroki wachlarz informacji o urządzeniu

Status nowych zmywarek taśmowych użytkownik przegląda za pomocą aplikacji HOBART WASHSMART App (od końca roku dostępna dla FTPi i FTNi). Jest to istotne ze względu na możliwość poinformowania użytkownika o niezbędnych okresach konserwacyjnych, aktualnych kosztach eksploatacji oraz zużyciu chemii. Na podstawie tych danych można uniknąć przestojów i zamówić materiały eksploatacyjne bezpośrednio w aplikacji i skontaktować się z własnym biurem obsługi klienta lub serwisem zewnętrznym. Ponadto WASHSMART oferuje instrukcje z ilustracjami, do samodzielnego usuwania mniejszych usterek.

 

Udostępnij
Kontakt z firmą Hobart dla prasy
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-1182
+49 781 600-1189
Skontaktuj się z nami
top