Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

HOBART care – teraz dostępne również w innych krajach


Offenburg, Niemcy – zmywarki domowe i półprofesjonalne wciąż są stosowane w strefach mieszkalnych i wspólnych w domach seniora, placówkach opiekuńczych, ośrodkach rekonwalescencyjnych i domach dziecka. Niestety takie zmywarki cechuje długi czas mycia i większe koszty eksploatacyjne. Linia HOBART care to profesjonalne rozwiązanie idealne dla placówek opieki, które zapewnia szybkie zmywanie i suszenie, znacznie niższe koszty eksploatacji, łatwą obsługę i opcjonalną dezynfekcję termiczną zmywanych artykułów. Zmywarka dla placówek opieki jest teraz dostępna w wybranych krajach. 

HOBART care łączy profesjonalizm i szybkość zmywarki gastronomicznej z łatwością obsługi i rozmiarem domowej zmywarki. Oznacza to higieniczne czyszczenie w ciągu zaledwie pięciu minut. Ponadto HOBART dba o środowisko naturalne poprzez zmniejszenie zużycia detergentów, energii elektrycznej i wody. Np. system filtracji drobinkowej GENIUS-X² czyści brudną wodę, aby zapewnić czysty roztwór do zmywania. Ogranicza to zużycie detergentu nawet o 35%. HOBART care zachwyca również niskimi kosztami eksploatacji. W porównaniu z konwencjonalnymi zmywarkami domowymi można zaoszczędzić nawet 50% kosztów energii, detergentów i wody, przede wszystkim dzięki wykorzystaniu innowacyjnego systemu mycia parowego ograniczającego zużycie wody do 1,7 l na kosz.

Higiena premium
HOBART care ma również opcję dezynfekcji termicznej. Dzięki zastosowaniu pary o temperaturze 100°C dwa kosze zostają zdezynfekowane przy wartości A0 60 w ciągu zaledwie 12 minut. 

Obsługa również jest bardzo prosta. Inteligentne sterowanie VISIOTRONIC pokazuje informacje w formie tekstu i symboli na dużym wyświetlaczu aktywowanym czujnikiem zbliżeniowym. Charakterystyczny przycisk uruchamiający HOBART care jest zawsze wyraźnie widoczny. Wskaźnik pozostałego czasu wykorzystuje kolory do przedstawienia postępu zmywania. Prosta w czyszczeniu powierzchnia ze stali nierdzewnej ułatwia codzienną pracę. Podłączenie USB również pomaga zaoszczędzić czas poprzez uproszczenie przesyłania danych do dokumentacji HACCP zgodnie z DIN SPEC 10534 dot. ewidencjonowania.

Udostępnij
Kontakt z firmą Hobart dla prasy
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-1182
+49 781 600-1189
Skontaktuj się z nami
top