Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Nowa koncepcja HOBART do zmywania kubków wielorazowych


Offenburg – produkty jednorazowe takie jak kubki na wynos ze styropianu wkrótce odejdą w przeszłość. Zgodnie z rozporządzeniem rządu Niemiec sprzedaż określonych produktów jednorazowych od roku 2021 r. w celu ochrony środowiska zostanie w Niemczech zabroniona.  Dlatego coraz większą popularność zyskują kubki wykonane z tworzywa sztucznego z możliwością ich mycia. Producent zmywarek firma HOBART rozszerza swoje portfolio rozwiązań do mycia kubków wielorazowych dzięki wprowadzeniu nowego kosza stosowanego w połączeniu ze zmywarkami podblatowymi linii PREMAX GP/FP i wyjątkowym systemem suszenia TOP-DRY.  

Nowy system koszy HOBART umożliwia jednoczesne mycie 25 kubków w taki sposób, że lekkie kubki wielorazowe zachowują swoją pozycję podczas mycia. Kolejnym elementem koncepcji jest nowy nabłyszczacz przeznaczony do tworzywa sztucznego HLP-7000, który znacznie ułatwia proces suszenia. 

Oprócz doskonałych efektów zmywania konieczne jest skuteczne suszenie, aby resztki wilgoci nie powodowały powstania pleśni przy układaniu w stos i magazynowaniu kubków. Pomaga w tym zintegrowana w zmywarkach podblatowych GP/FP funkcja suszenia TOP-TRY. Wilgotne powietrze po zakończeniu procesu zmywania jest przekształcane przy użyciu hydro-termicznego zasobnika energii i ponownie wprowadzone do komory zmywania jako gorące suche powietrze do przeprowadzenia procesu suszenia. Dzięki temu na kubkach wielorazowych nie osadza się wilgoć i bezpośrednio po zmywaniu można je układać w stos, bez ryzyka powstania pleśni w kubkach. 
 

Udostępnij
Kontakt z firmą Hobart dla prasy
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-1182
+49 781 600-1189
Skontaktuj się z nami
top