Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

ITW – Illinois Tool Works

Grupa Illinois Tool Works została założona w 1912 roku i jest bardzo zróżnicowaną korporacją produkującą złącza i komponenty, sprzęt i systemy eksploatacyjne, a także produkty specjalistyczne. Zakres produktowy grupy obejmuje systemy i produkty konsumpcyjne do opakowań detalicznych i przemysłowych, sprzęt elektryczny i maszyny spawalnicze.

Firma od ponad wieku skupia się na zapewnieniu wartości dodanej swoich produktów, a także tworzy innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów. Dzisiaj Illinois Tool Works lub ITW jest firmą figurującą w rankingu Fortune 200 i zatrudnia ponad 46000 pracowników w 52 krajach. Siedziba główna mieści się w Glenview, Illinois. Roczne obroty w 2021 roku sięgnęły 14,5 mld USD.  

 

Food Equipment Group jest jednym z siedmiu segmentów działalności ITW.

 

Segmentsprzętu dla branży spożywczej firmy ITW projektuje i produkuje zaawansowany sprzęt technik zmywania (zmywarki do naczyń), gotowania, chłodzenia i przetwarzania żywności, a także zapewnia serwis dla klientów instytucjonalnych, przemysłowych, restauracyjnych i detalicznych na całym świecie. Firmy ITWw ramach segmentu sprzętu dla branży spożywczej oferują markowe produkty i cieszą się wiodącą pozycją w branży, a także wyróżniają innowacyjnością i unikalną, zintegrowaną ofertą serwisową. Te dobrze znane marki potrafią sprostać wymaganiom klientów na całym świecie, skupiając się na kluczowych zagadnieniach i trendach branży: zrównoważonym rozwoju, łatwości obsługi, wydajności i obsłudze na miejscu.

www.itw.com

 

top