Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

NASZA WIZJA – ZMYWANIE BEZ WODY

Zmywanie bez wody wydaje się niemal niemożliwe, ale czy na pewno? Zalążkiem każdego przedsięwzięcia jest wizja. Wiele produktów, które dziś ułatwiają nam życie, zrodziło się z utopijnych pomysłów ludzi z wizją. Bez wizji nie byłoby postępu. Tak samo dzieje się z sektorem technik zmywania. Przed wprowadzeniem na rynek linii PREMAX w 2007 roku zredukowanie zużycia wody o 50% w zmywarkach z transportem taśmowym byłoby nie do pomyślenia – dzisiaj jest faktem. Ten sukces motywuje nas do stawiania sobie coraz ambitniejszych celów, nawet takich, które innym wydają się niewykonalne. Na chwilę obecną nie znaleźliśmy sposobu, aby nasze zmywarki działały bez wody, ale nie oznacza to, że jest to niemożliwe.

SKONCENTROWANE – INNOWACYJNE – EKONOMICZNE – EKOLOGICZNE

 

Na sukces składają się innowacyjność oraz myślenie biznesowe i zrównoważone działania – intensywne podstawowe badania, stabilny dalszy rozwój technologii i ciągłe rozpatrywanie osiągniętych wyników dały nam pozycję lidera rynku i technologii. Ciągłe ulepszenia naszych produktów to cel, do którego dążymy poprzez wprowadzanie innowacji i sumienną pracę.

Od wprowadzenia na rynek linii PREMAX wdrożyliśmy ponad 30 innowacyjnych produktów. Wszystkie mają wspólny cel: generować prawdziwą wartość dodaną dla klienta. Nasza sieć globalna składa się z ponad 300 inżynierów badań i rozwoju, zespołów marketingowych identyfikujących wymagania naszych klientów na wszystkich kontynentach i własnego Centrum Technologicznego w USA, a także zakładu innowacyjnego w Offenburgu.

Już w minionych latach wyznaczaliśmy standardy dotyczące oszczędności i odzyskiwania energii i chcemy dalej być liderem technologicznym dzięki wprowadzaniu najnowszych innowacji. W porównaniu z konwencjonalnymi technologiami zmywarka z transportem taśmowym PREMAX oszczędza 50% wody, 30% energii i 80% detergentów, dzięki czemu stała się symbolem innowacyjnej mocy, wydajności ekonomicznej i świadomości ekologicznej.

ZWALCZANIE EMISJI CO2 EMISJE Z

ECO-POWER

 

Program firmy HOBART dotyczący ochrony klimatycznej CO2NSEQUENT składa się z wielu indywidualnych sposobów ochrony środowiska. Są one stosowane na przykład w zakładach produkcyjnych, procesie zakupu i konkretnych projektach. Dlatego też produkcja wszystkich produktów HOBART wykorzystuje tylko energię odnawialną.

Certyfikat ECO-power

top