Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Światowy przemysł morski

Technika uzdatniania odpadów

Linia produktów do przygotowania żywienia, przetwarzania mokrych odpadów i uzdatniania obejmuje szeroką i elastyczną gamę systemów i konfiguracji, którą z uwagi na obszerność oferty dla przemysłu morskiego można określić jako unikatową.

scroll down

Systemy maszyn do rozcierania na miazgę

Mając ponad 20 lat doświadczenia w dostarczaniu systemów maszyn do rozcierania na miazgę na potrzeby branży statków pasażerskich, firma HOBART może pochwalić się długą listą referencji od operatorów jednostek przewożących od 100 do 4500 pasażerów i członków załogi.

Dzięki ponad 50 eksploatowanym dużym systemom firma HOBART pomaga w osiągnięciu znaczącej przewagi polegającej na ciągłym przepływie, która jest zapewniana codziennie i w każdym zadaniu wyłącznie przez systemy maszyn do rozcierania na miazgę.

Systemy podciśnieniowe

Standardowe systemy podciśnieniowe eksploatowane obecnie na pokładach są wyposażone w duże kosze, których można używać w operacjach półciągłych i ładowania wsadowego.

Załaduj i napełnij kosz, naciśnij przycisk i wyładuj produkty do obszaru przetwarzania. Napełnij i zapomnij. Proste i łatwe.

Systemy hybrydowe

Łącząc oba światy – maszyn do rozcierania na miazgę i systemów podciśnieniowych – firma HOBART oferuje klasyczne, wypróbowane i niezawodne maszyny do rozcierania na miazgę podłączone do tradycyjnych i sprawdzonych podciśnieniowych systemów przenoszących, tworząc urządzenia hybrydowe. Stanowią one najlepsze praktyczne rozwiązanie do wszystkich zastosowań, skoncentrowane na zdecentralizowanej maceracji i minimalnych wymiarach rury podciśnieniowych przy jednoczesnej kontroli przez operatora własnego lub dowolnego innego stanowiska.

Tego rodzaju system może pomóc operatorowi uniknąć utraty i uszkodzeń sztućców oraz innych wartościowych przedmiotów narażonych na takie ryzyko w trakcie procesów i codziennych operacji. W aspekcie instalacji taki system stawia znacznie mniejsze wymagania w odniesieniu do miejsca i masy niż klasyczne maszyny do rozcierania na miazgę i systemy podciśnieniowe. Jedna linia podciśnieniowa ma wyraźnie mniejsze wymiary w stosunku do używanych obecnie klasycznych systemów podciśnieniowych.

Dokumenty do pobrania Światowy przemysł morski

Ta sekcja jest zabezpieczona hasłem, przeznaczona dla naszych klientów.

 

Przejdź do pobierania dokumentów

Technika zmywania

Innowacyjne, efektywne i wydajne rozwiązania w zakresie techniki zmywania.

 

Czytaj więcej

top