Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

PRACA I KARIERA

Szukamy ludzi z doświadczeniem, którzy chcą swoim entuzjazmem i kreatywnością przyczyniać się do wdrażania nowych rozwiązań. Jeśli lubisz działać i nie akceptujesz stagnacji, zapraszamy do aplikowania.

scroll down

Co oferujemy

W przeszłości wielokrotnie udało nam się nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ale także przekraczać je rok po roku. Nasza wizja to zmywanie bez wody.Ten ambitny cel osiągniemy tylko poprzez pracę zespołową.

Czy czujesz, że już czas, aby podjąć się przyszłościowych zadań i zmierzyć ze złożonymi wyzwaniami? Chcesz uczyć się nowych rzeczy?

Wyznaczaj nowe standardy dzięki gruntownej wiedzy i innowacyjnemu myśleniu. Szukamy ludzi z doświadczeniem, którzy chcą swoim entuzjazmem i kreatywnością przyczyniać się do wdrażania nowych rozwiązań. Jeśli lubisz działać i nie akceptujesz stagnacji, zapraszamy do aplikowania.

Współpracuj z zespołem nastawionym na cel u globalnego lidera innowacyjnego, międzynarodowego rynku i poznaj ducha pracy zespołowej w HOBART GmbH, wykonując codzienne obowiązki.

Najważniejsze powody,
aby tutaj pracować:

Równowaga między pracą a życiem
Świadomie stawiamy życie na pierwszym miejscu. Aby zapewnić równowagę między życiem prywatnym a pracą, oferujemy elastyczne godziny pracy i wyrównanie za nadgodziny w czasie urlopu.

Uczciwe wynagrodzenie
Nasza firma oferuje nie tylko dobrą płacę podstawową, ale również różne dodatki zależne od wyników, zgodnie z umowami zbiorowymi.

Rozwój zawodowy i osobisty
Rozwój naszych pracowników jest bliski naszemu sercu. Dla nas jako producenta skomplikowanych systemów jest to również potrzeba biznesowa: tylko dzięki wysoko wykwalifikowanym, zadowolonym pracownikom zrealizujemy naszą wizję zmywania bez wody. Nowym pracownikom oferujemy szczegółowe wprowadzenie w zakres obowiązków, ciągłą edukację nastawioną na cel, rozwijanie talentów i szanse awansu. Ponadto każdy może na atrakcyjnych warunkach wziąć w leasing wybrany rower i używać go nie tylko w drodze do pracy, ale również prywatnie.

Wypoczynek, sport i fitness
Chcemy, aby nasi pracownicy byli zdrowi. W związku z tym wspieramy różne firmowe zespoły sportowe, zawieramy umowy z siłowniami i organizujemy wydarzenia takie jak Dni Zdrowia.

Świadczenia dodatkowe
Wspieramy młode rodziny świadczeniem ślubnym i z okazji narodzin dziecka. Aby promować ducha zespołu, regularnie organizujemy imprezy i wyjazdy firmowe. Ponadto oferujemy pracownikom firmowy plan emerytalny, a wszystkie świadczenia przyznawane są zgodnie z umową zbiorową (emerytura, urlop szkoleniowy).

Klub ćwierćwiecza
Lojalność popłaca. Pracownicy, którzy pracują w HOBART od 25 lat i dłużej, stają się członkami Klubu ćwierćwiecza i otrzymują dodatkowe świadczenia w nagrodę za swoje oddanie.

Firmowa kafeteria
Zgodnie z mottem „jesz zdrowo, pracujesz lepiej” nasza firmowa kafeteria oferuje posiłki w przystępnej cenie.

Kultura zarządzania
Zgodnie z hasłem MOVE – motywacja, otwartość, odpowiedzialność (niem. Verantwortung) i rozwój (niem. Entwicklung) – wyznajemy nowoczesny model zarządzania nastawiony na pracownika.

MOVE to prawo wszystkich pracowników i wyznacznik dla całej kadry zarządzającej.

 

W HOBART ważne jest dla nas, aby

…doceniać siebie nawzajem,

…pielęgnować bazę do rozwoju osobistego,

…tworzyć środowisko sprzyjające integracji.

Ponieważ różnorodność oznacza różne pochodzenie,<br/> doświadczenia i perspektywy,<br/> które prowadzą do większej innowacyjności i sukcesu.

Bądźmy różnorodni!

Podstawowym celem naszej inicjatywy HOBART WoMen’s Council jest intensyfikacja strategii różnorodności, wspieranie kobiet w zawodach technicznych i na kierowniczych stanowiskach oraz zapewnienie lepszych możliwości godzenia życia zawodowego i rodziny.

Powiązane tematy:
Raport – Ubranie robocze zamiast żakietu
Raport – Buty ze stalowymi noskami zamiast wysokich obcasów
Raport – Zarządzanie różnorodnością w firmie HOBART

 

top