Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Części zamienne

100 % HOBART – szybko i osobiście
Nasi pracownicy serwisu HOBART zadbają o to, by jak najszybciej dostarczyć Ci oryginalne części zamienne. Jeśli nie masz pewności, jakie części są Ci potrzebne, nasi eksperci doradzą Ci osobiście i poprowadzą przez świat części zamiennych HOBART.

Czy wiesz dokładnie, czego potrzebujesz? Wtedy możesz również zamówić odpowiednią część zamienną bezpośrednio w naszym sklepie internetowym (patrz łącze poniżej).

Liczy się każda minuta
Wiemy, że tracisz cenne zyski, jeśli Twoja maszyna nie działa. Dlatego nasz zespół robi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc Ci tak szybko, jak to możliwe.

Oryginalne części zamienne – najlepsze rozwiązanie
Każda oryginalna część zamienna HOBART jest opracowywana równolegle ze zmywarką i produkowana we własnym zakresie lub przez firmy partnerskie zgodnie ze specyfikacją HOBART i z materiałów wysokiej jakości. Oryginalne części są dostępne tylko po dokładnych testach jakości i bezpieczeństwa, które wykraczają poza wymagane prawem normy.

Pomoc techników serwisowych na miejscu
Jeśli z powodu bardziej złożonego problemu nie możesz samodzielnie uruchomić swojej maszyny, nasi technicy serwisowi są do Twojej dyspozycji. Ponad 200 techników firmy HOBART w całych Niemczech posiada części zamienne dostarczane bezpośrednio do swoich pojazdów serwisowych za pośrednictwem ekspresowej przesyłki nocnej. Mogą oni dotrzeć do Ciebie w bardzo krótkim czasie, tak aby umożliwić Ci jak najszybsze wznowienie pracy. Ponadto istnieje również rozbudowana sieć partnerów serwisowych.

Dzięki naszym oryginalnym częściom zamiennym Twoja zmywarka HOBART zachowa swoją pierwotną jakość.

SKLEP INTERNETOWY HOBART
Będąc właścicielem zmywarki HOBART i zarejestrowanym specjalistycznym dealerem, masz wyłączny dostęp do ponad 40 000 oryginalnych części zamiennych w naszym sklepie internetowym. Sprawdź bezpośrednio, czy wymagana część jest dostępna i zdecyduj, jak i na jaki adres ma zostać wysłana. Wystarczy kilka kliknięć, aby znaleźć odpowiednią część zamienną na podstawie nazwy modelu lub numeru seryjnego urządzenia.

PRZEJDŹ DO SKLEPU INTERNETOWEGO

Kontakt
Spare parts department
Skontaktuj się
top