Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Zintegrowany system zarządzania

Wydajne wykorzystanie zasobów do produkcji i utylizacja produktów zawsze były w centrum uwagi firmy HOBART. Możliwa optymalizacja zasobów jest jedną z najważniejszych cech naszych urządzeń i ważnym czynnikiem dla naszych klientów.

Zintegrowany system zarządzania (ZSZ) został wdrożony w 2013 roku, aby wspierać działania ochrony środowiska. Opiera się on na strukturach Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001, który istnieje od 1996 roku i obejmuje dwie certyfikacje: ISO 14001 (zarządzanie środowiskowe) i ISO 50001 (zarządzanie energią).

Dzięki szczegółowej analizie i monitorowaniu zmiennych dotyczących środowiska i energii możemy osiągać corocznie weryfikowane cele zarządzania zrównoważonym rozwojem. Wyciągnięte wnioski wpływają na proces ciągłego ulepszania. Certyfikaty TÜV, regularne raporty audytów wewnętrznych i coroczne audyty systemów są podstawą obserwacji określonych wymogów.

Kliknij łącze, aby uzyskać dostęp do odpowiednich certyfikatów. Na ich podstawie zapewniamy przestrzeganie wszystkich krajowych i międzynarodowych przepisów, dyrektyw i standardów. Dzięki corocznym publikacjom raportów zrównoważonego rozwoju chcemy informować o postępach w odniesieniu do środowiska i energii, a także ulepszeniach w zakresie produktów.

top