Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Światowy przemysł morski

Urządzenia do przygotowywania żywienia

HOBART to synonim miksera używanego na morzu i na lądzie. Urządzenia do przygotowywania żywienia są stosowane na niemal wszystkich eksploatowanych statkach.

scroll down

Urządzenia do przygotowywania żywienia

Urządzenia do przygotowywania żywienia firmy HOBART kontynuują tradycję niezawodnego wsparcia w pracy każdego dnia. Jest to możliwe dzięki ich trwałości, uniwersalności, doskonałym parametrom, jednorodności mieszania, prostocie obsługi, łatwości czyszczenia i ochronie operatora.

Firma HOBART oferuje pełną gamę mikserów o pojemnościach 5–140 litrów. Wybór mikserów krojących, krajalnic i obieraczek to konieczność podczas przygotowywania warzyw. Z kolei piła do ryb i mięsa przecina wszystko, tak aby goście mogli finalnie otrzymać najlepsze posiłki dzięki urządzeniom do przygotowywania żywienia firmy HOBART.

Różnorodność jest ważna, ale firma HOBART na świecie jeszcze bardziej dała się poznać jako marka dbająca o jakość, niezawodność i parametry produktów.

Trwałość

Urządzenia do przygotowywania żywienia firmy HOBART są projektowane tak, aby przekraczać zakładany okres eksploatacji. Wytwarza się je z trwałych elementów i hartowanego, utwardzanego stopu stalowego.

Precyzja

Niezależne od tego, czy chodzi o krojenie, czy mieszanie – urządzenia do przygotowywania żywienia firmy HOBART dają precyzyjne efekty.

Łatwość i wydajność

Wszystkie produkty firmy HOBART są łatwe w użyciu i wydajne. Wszystkie części są projektowane w taki sposób, aby ułatwiać czyszczenie.

Uniwersalność

Firma HOBART oferuje pełną gamę mikserów, krajalnic, obieraczek, noży i pił. Wszystkie zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach i zapewniają komfort eksploatacji w kambuzie.

Dokumenty do pobrania Światowy przemysł morski

Ta sekcja jest zabezpieczona hasłem, przeznaczona dla naszych klientów.

 

Przejdź do pobierania dokumentów

Technika uzdatniania odpadów

Systemy przetwarzania żywności i odpadów mokrych oraz uzdatniania

 

Czytaj więcej

top