Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART
ROZWIĄZANIA DO CZYSZCZENIA KUBKÓW WIELOKROTNEGO UŻYTKU I NACZYŃ
Jakie są kluczowe czynniki w przypadku zmywania artykułów wielokrotnego użytku? Inteligentna technologia i właściwe wyposażenie. Dzięki rozwiązaniom HOBART z łatwością wyczyścisz ARTYKUŁY WIELOKROTNEGO UŻYTKU z zachowaniem zasad higieny.

Podblatowe rozwiązanie do zmywania kubków

PRZEPIS NA SUKCES:

PREMAX GP / FP z wbudowanym suszeniem TOP-DRY, które jest wyjątkowe na rynku.<br/> + Kosz do zmywania na kubki wielorazowe, do 25 kubków na proces mycia<br/> + Wkładka na pokrywki na maksymalnie 16 pokrywek na cykl zmywania<br/> + HYLINE  – nabłyszczacz do plastiku HLP-7000

Czytaj więcej

Rozwiązanie kapturowe do zmywania kubków

Suszenie zewnętrzne umożliwia ulepszenie zmywarki kapturowej HOBART do obsługi kubków. Całkowite suszenie jest niezbędne do zachowania higieny, ale plastikowe kubki i inne naczynia wielokrotnego użytku nie suszą się tak dobrze, jak porcelana. Zewnętrzny system suszenia wykonuje pracę w 120 sekund.

Chcesz wiedzieć więcej?

Prześlij formularz z zapytaniem

 

Zmywarka z transportem taśmowym do kubków

Maszyna HOBART FUX do czyszczenia kubków to idealne rozwiązanie do zmywania kubków wielokrotnego użytku podczas dużych wydarzeń. Charakteryzuje się niezwykłą wydajnością i bardzo niskimi kosztami operacyjnymi. Dzięki<br/> maksymalnej jakości i niezawodności, a także łatwości użycia system czyszczenia kubków FUX spełnia najwyższe wymagania.

Czytaj więcej

Podblatowe rozwiązanie do zmywania butelek

Higiena i elastyczność to jedne z najważniejszych czynników dla każdego, kto musi zmywać butelki i karafki wielokrotnego użytku, czy to w branży gastronomicznej, hotelarskiej, czy w sektorze opieki zdrowotnej. System do mycia butelek firmy HOBART, w który można doposażyć istniejącą maszynę, charakteryzuje się obiema tymi zaletami.<br/> Po prostu czystość.

Czytaj więcej

Podblatowe rozwiązanie do zmywania artykułów wielokrotnego użytku

Miski, pokrywki, pojemniki i pudełka wielokrotnego użytku zrobione z tworzywa sztucznego pomagają chronić środowisko, ograniczając ilość śmieci. Jednak ten trend stwarza nowe wyzwania w zakresie higieny w gastronomii. Nic nie może zatrzymać tego trendu, a innowacyjne rozwiązania do zmywania naczyń HOBART zapewniają w tej sytuacji właściwą technologię i odpowiednie wyposażenie. Możesz czyścić i suszyć talerze i kubki wielokrotnego użytku z łatwością w maszynie ładowanej od przodu, korzystając z koszy do zmywania kubków wielokrotnego użytku, unikalnej technologii TOP-DRY i nabłyszczacza HYLINE do tworzyw sztucznych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Prześlij formularz z zapytaniem

 

Rozwiązanie kapturowe do zmywania artykułów wielokrotnego użytku

Suszenie zewnętrzne umożliwia ulepszenie zmywarki kapturowej HOBART do obsługi artykułów wielokrotnego użytku. Całkowite suszenie jest niezbędne do zachowania higieny, ale plastikowe kubki i inne naczynia wielokrotnego użytku nie suszą się tak dobrze, jak porcelana. Zewnętrzny system suszenia wykonuje pracę w 120 sekund.

Chcesz wiedzieć więcej?

Prześlij formularz z zapytaniem

 

Zmywarka z transportem taśmowym do artykułów wielokrotnego użytku

Zmywarka z transportem taśmowym HOBART FUX jest idealna do czyszczenia artykułów wielokrotnego użytku w dużych ilościach. Charakteryzuje się niezwykłą wydajnością i bardzo niskimi kosztami operacyjnymi. Dzięki maksymalnej jakości i niezawodności, a także łatwości użycia zmywarka z transportem taśmowym FUX spełnia najwyższe wymagania.

Chcesz wiedzieć więcej?

Prześlij formularz z zapytaniem

 

Zmywarka do pojedynczych kubków

Koncepcja: Kawiarnia z kawą na wynos bez kubków wielokrotnego użytku? Niewyobrażalne! Wielu klientów przynosi własne kubki. Aby higienicznie napełnić kubek w barze albo kawiarni, klient może użyć zmywarki do pojedynczych kubków, aby szybko go przepłukać. Po 30 sekundach jego własny kubek będzie znowu czysty i gotowy na następny napój.

Chcesz wiedzieć więcej?

Prześlij formularz z zapytaniem

Nabłyszczacz do plastiku

Nasz specjalnie opracowany nabłyszczacz do plastiku HYLINE HLP-7000 zapewnia bardzo dobre wartości odprowadzania wilgoci w przypadku plastikowych kubków i naczyń oraz sprawia, że szybko schną i nie ma na nich plam. 

Do środków chemicznych

top