Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Centrum techniczne firmy HOBART

Zdefiniowana czystość i kontrola procesów są głównymi czynnikami dotyczącymi czyszczenia części. W centrum technicznym firmy HOBART wykonujemy indywidualne testy zmywania, używając faktycznie zanieczyszczonych części. W ten sposób zapewniamy precyzyjne dostosowanie opracowanego na podstawie testów procesu czyszczenia do wymagań użytkownika i uzyskanie najlepszych możliwych wyników.

W celu planowania procesów rejestrujemy wymiary elementów, ich geometrię oraz zanieczyszczenia. Na podstawie tych specyfikacji, wymagań użytkownika dotyczących czystości i suszenia oraz długoletniego doświadczenia określamy proces czyszczenia obejmujący wszystkie aspekty.

Dodatkowa usługa: W naszym centrum technicznym z przyjemnością udzielimy informacji na temat przydatnych akcesoriów, takich jak systemy uzdatniania mediów, transportu czy integracji systemu czyszczenia z używanym systemem produkcji.

Zapraszamy!

Odwiedź nas i poznaj wyniki czyszczenia oraz technologię urządzeń.

Chcesz wyczyścić własne elementy w rzeczywistych warunkach? Odwiedź nas i poznaj technologię urządzeń. Umów się z nami na spotkanie i test zmywania w Offenburgu.

Kontakt
top