Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Serwis

Serwis zawsze był i nadal jest najwyższym priorytetem firmy HOBART. Oprócz wysokiej jakości naszych produktów to właśnie on przekonuje klientów do wyboru naszej oferty. To zasada wyznawana przez wszystkich pracowników firmy HOBART na całym świecie.

Jako największy i wiodący producent przemysłowych zmywarek do naczyń oferujemy serwis wszędzie tam, gdzie używane są maszyny firmy HOBART. Nasze przedsiębiorstwo jest reprezentowane w wielu krajach przez własnych pracowników lub spółki joint venture we współpracy z lokalnymi partnerami.

Oferujemy pełne wsparcie dzięki doskonale rozwiniętej sieci personelu serwisowego i partnerów, niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady, szkolenia, przeglądu czy napraw. Serwis firmy HOBART gwarantuje szybką i dostosowaną do potrzeb użytkownika pomoc ekspertów na miejscu.

Wszystkie nasze serwisy mają własne magazyny z oryginalnymi, niemieckimi częściami zamiennymi HOBART. Pracownicy przechodzą regularne szkolenia, dzięki którym dokładnie wiedzą, jak zareagować w każdej dającej się przewidzieć sytuacji. Firma HOBART szkoli swoich serwisantów w głównej siedzibie w Niemczech, a także w różnych innych krajach.

Dzięki temu są oni na bieżąco z najnowszymi wynalazkami i mogą pomóc w każdym przypadku dotyczącym Twojej zmywarki HOBART. Możesz zawsze polegać na serwisie firmy HOBART.

Kontakt
Tomasz Krake
Area Sales Manager Poland and Business Development Manager Cooking Eastern Europe
+48 790 828 828 Skontaktuj się
top