Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Światowy przemysł morski

Technika zmywania

Firma HOBART, zapewniając wybór spośród najszerszej gamy produktów marek PREMAX (Made in Germany) i ADVANSYS (Made in USA), może zaoferować najbardziej innowacyjne, skuteczne i efektywne rozwiązana w zakresie techniki zmywania do zastosowań na statkach.

scroll down

Stacjonarne zmywarki do szkła i naczyń

Wybór odpowiedniego produktu zadecyduje o najlepszych wynikach – w zależności od tego, czy potrzebujesz modelu z jednym koszem, do umieszczenia pod barem lub z kapturem, czy wielozadaniowego z dwoma koszami.

Jeśli funkcjonowanie Twojego baru na najwyższym poziomie obsługi wymaga suchego i nieskazitelnie czystego szkła, wypróbuj model HOBART PREMAX FP – jedyne urządzenie do umieszczenia pod barem, zapewniające suche szkło oraz, w przypadku zastosowania systemów uzdatniania wody firmy HOBART, nieskazitelną czystość wcześniej niemal niespotykaną na statkach pasażerskich.

Stacjonarna zmywarka do garnków i przyborów

Dzięki dostępnemu wyborowi rozmiarów, modeli z drzwiami i kapturami oraz najbardziej efektywnych systemów zmywarek, w tym poprzecznych, firma HOBART oferuje najbardziej wydajne rozwiązania do czyszczenia wszystkich garnków i przyborów używanych w piekarni, sklepie mięsnym czy kambuzie.

Systemy zmywarek z przenośnikami

Szeroka gama urządzeń z przenośnikami pasowymi, o różnych rozmiarach tuneli, a także wielość konfiguracji segmentów i zbiorników umożliwiają najlepsze dopasowanie rozwiązania do oczekiwanej wydajności, wolnej przestrzeni oraz wymogów energetycznych dotyczących zmywania naczyń.

Firma HOBART oferuje urządzenia z przenośnikami nawet do zmywania garnków i przyborów. Przez lata eksploatacji dowiodły one swoich zalet w postaci najwyższej wydajności i minimalnych wymagań w zakresie obsługi. Różnorodna oferta urządzeń z przenośnikami koszowymi, obejmująca rozwiązania od mających zaledwie 112 cm długości po automatyczne zespoły z transportem koszowym o dużej wydajności (do 300 koszy na godzinę) z wieloma zbiornikami, z pewnością sprosta wszystkim zadaniom w obrębie zmywania szkła i naczyń.

Dokumenty do pobrania Światowy przemysł morski

Ta sekcja jest zabezpieczona hasłem, przeznaczona dla naszych klientów.

 

Przejdź do pobierania dokumentów

Przygotowanie żywienia

Trwałość, prosta eksploatacja i doskonałe parametry

 

Czytaj więcej

top