Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Światowy przemysł morski

Technika zmywania

Firma HOBART, zapewniając wybór spośród najszerszej gamy produktów marek PREMAX (Made in Germany) i ADVANSYS (Made in USA), może zaoferować najbardziej innowacyjne, skuteczne i efektywne rozwiązana w zakresie techniki zmywania do zastosowań na statkach.

scroll down

Stacjonarne zmywarki do szkła i naczyń

Wybór odpowiedniego produktu zadecyduje o najlepszych wynikach – w zależności od tego, czy potrzebujesz modelu z jednym koszem, do umieszczenia pod barem lub z kapturem, czy wielozadaniowego z dwoma koszami.

Jeśli funkcjonowanie Twojego baru na najwyższym poziomie obsługi wymaga suchego i nieskazitelnie czystego szkła, wypróbuj model HOBART PREMAX FP – jedyne urządzenie do umieszczenia pod barem, zapewniające suche szkło oraz, w przypadku zastosowania systemów uzdatniania wody firmy HOBART, nieskazitelną czystość wcześniej niemal niespotykaną na statkach pasażerskich.

Stacjonarna zmywarka do garnków i przyborów

Dzięki dostępnemu wyborowi rozmiarów, modeli z drzwiami i kapturami oraz najbardziej efektywnych systemów zmywarek, w tym poprzecznych, firma HOBART oferuje najbardziej wydajne rozwiązania do czyszczenia wszystkich garnków i przyborów używanych w piekarni, sklepie mięsnym czy kambuzie.

Systemy zmywarek z przenośnikami

Szeroka gama urządzeń z przenośnikami pasowymi, o różnych rozmiarach tuneli, a także wielość konfiguracji segmentów i zbiorników umożliwiają najlepsze dopasowanie rozwiązania do oczekiwanej wydajności, wolnej przestrzeni oraz wymogów energetycznych dotyczących zmywania naczyń.

Firma HOBART oferuje urządzenia z przenośnikami nawet do zmywania garnków i przyborów. Przez lata eksploatacji dowiodły one swoich zalet w postaci najwyższej wydajności i minimalnych wymagań w zakresie obsługi. Różnorodna oferta urządzeń z przenośnikami koszowymi, obejmująca rozwiązania od mających zaledwie 112 cm długości po automatyczne zespoły z transportem koszowym o dużej wydajności (do 300 koszy na godzinę) z wieloma zbiornikami, z pewnością sprosta wszystkim zadaniom w obrębie zmywania szkła i naczyń.

Dokumenty do pobrania Światowy przemysł morski

Ta sekcja jest zabezpieczona hasłem, przeznaczona dla naszych klientów.

 

Przejdź do pobierania dokumentów

Przygotowanie żywienia

Trwałość, prosta eksploatacja i doskonałe parametry

 

Czytaj więcej

top