Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Catering lotniczy

Wysoko ponad chmurami – ale nadal konkretnie

Zapewnienie cateringu tysiącom pasażerów linii lotniczych jest organizacyjnym majstersztykiem. Cały proces, od przygotowania i gotowania po transport i czyszczenie, musi zostać terminowo wykonany oraz spełniać najwyższe wymogi w zakresie higieny. Jest to możliwe dzięki bardzo profesjonalnym systemom kuchennym i logistycznym. Nic nie może tu zostać pozostawione przypadkowi. W zakresie technologii zaufaj ekspertom firmy HOBART.

scroll down

Catering lotniczy HOBART

JESTEŚMY doświadczonym globalnym zespołem ekspertów w dziedzinie sprzedaży, technologii i serwisu sprzętu do cateringu lotniczego.

WIEMY, jak zapewnić odpowiedni sprzęt do cateringu na pokładzie samolotu.

JAK znaleźć najwłaściwsze dla danego zastosowania rozwiązanie, dostarczyć solidny sprzęt i udzielić porad, na których można polegać.

Firma HOBART Airline Catering specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości systemów zmywarek, urządzeń do gotowania oraz utylizacji odpadów.

W sektorze cateringu lotniczego współpracujemy z ELRO Werke AG, uznanym szwajcarskim producentem urządzeń do gotowania. Obie silne marki są częścią grupy ITW Food Equipment Group, co ułatwia nam oferowanie jedynego w swoim rodzaju globalnego wsparcia i szerokiego asortymentu produktów przy zachowaniu jednolitego podejścia do klienta w zakresie sprzedaży i jednoczesnym kontynuowaniu wsparcia w zakresie zarządzania projektami, obsługi posprzedażowej i serwisu w ramach naszych własnych struktur.

Solidne urządzenia – rady, na których można polegać

Catering lotniczy stawia duże wymagania, szczególnie w odniesieniu do techniki zmywania. Tysiące rotowanych elementów, obejmujących szkło, sztućce, zestawy tac i wózki, wymagają szybkiego i wydajnego czyszczenia. Samolot nie może przecież czekać tylko dlatego, że wózki nie zostały wyczyszczone i sztućce nie są gotowe. Firma HOBART oferuje dostosowane rozwiązania spełniające specyficzne wymagania poszczególnych klientów. Wiele lat doświadczenia zapewniło firmie HOBART niezrównaną reputację wśród pracowników głównych światowych linii lotniczych w zakresie cateringu.

Referencje

Rozwiązania w zakresie techniki zmywania

Sukces biegłości i innowacyjności firmy HOBART w dziedzinie zmywarek z transportem taśmowym (systemów półautomatycznych i całkowicie automatycznych) jest efektem elastyczności i wiedzy specjalistycznej umożliwiających oferowanie niestandardowych rozwiązań dostosowanych do specyficznych potrzeb poszczególnych klientów. Zakres opcji oferowanych przez firmę HOBART jest tak nieograniczony, jak być powinien. Niezależnie od tego, czy chodzi o standardowe urządzenie z elementami półautomatycznymi, czy system całkowicie automatyczny ze zintegrowanymi modułami automatycznymi, firma HOBART dostosowuje parametry konstrukcyjne tak, aby doskonale spełniały potrzeby klientów.

Konsultacja z inżynierami projektowymi firmy HOBART na wczesnym etapie projektu pozwala odpowiednio zaplanować konstrukcję, przydział przyłączy oraz przestrzeń, a także na optymalizację systemu. Stosunek kosztów do korzyści i ekonomika projektu są określane na etapach planowania całej koncepcji oraz jej spójności z przepływem zadań.

Cały świat

HOBART towarzyszy Ci wszędzie.

Żaden inny producent nie jest w stanie konkurować z szeroką siecią dystrybucji i obsługi klienta firmy HOBART obejmującą cały świat. Wypróbowani i kompetentni specjaliści służą radą i pomocą w planowaniu, a wyszkoleni inżynierowie zapewnią sprawne funkcjonowanie. Lokalni przedstawiciele gwarantują nieprzerwaną dostępność części zamiennych i wsparcia klienta.

Doświadczeni profesjonaliści

Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów w zakresie zarządzania projektami, projektowania, inżynierii mechanicznej, sprzętowej i oprogramowania. Czerpiemy z naszego obszernego doświadczenia przy okazji opracowywania każdego urządzenia i każdego projektu.

Skontaktuj się Kontakt

Dostosowanie

Każdy system jest dostosowany, dopracowany i zaprojektowany przez inżynierów projektu firmy HOBART zgodnie z dokładnymi specyfikacjami przekazanymi przez klienta, począwszy od etapu planowania po wdrożenie do eksploatacji.

Niezawodność

Firma HOBART stosuje sprawdzoną technologię. Dzięki doświadczeniu uzyskanemu na przestrzeni dekad produkcji zmywarek do naczyń wszystkie elementy są doskonale zrównoważone i zapewniają wysoką niezawodność oraz minimalizują przestoje.

Wszystkie zmywarki do naczyń są wykonane w całości z elementów ze stali nierdzewnej, co gwarantuje trwałość.

Ekonomiczność

Koncentracja na czynnikach kosztotwórczych jest kluczowym elementem optymalizacji kosztów eksploatacji urządzenia. Jako lider wśród specjalistów w tej dziedzinie firma HOBART nieustannie opracowuje i wdraża innowacyjne rozwiązania mające na celu zwiększenie wydajności poprzez redukcję zapotrzebowania na energię, wodę i detergenty. Ponieważ koszty robocizny należą do głównych czynników kosztotwórczych w branży cateringu lotniczego firma HOBART zapewnia indywidualne i zoptymalizowane koncepcje przebiegu procesów.

Dostarczanie urządzeń do zmywania dostosowanych do poszczególnych przebiegów procesów i środowisk logistycznych stanowi główną siłę firmy HOBART. Częścią jest opracowywanie ekonomicznych rozwiązań w zakresie cateringu lotniczego, skoncentrowanych na urządzeniach integrowanych płynnie z procesem szczupłej produkcji.

Dokumenty do pobrania Catering lotniczy

Ta sekcja jest zabezpieczona hasłem, przeznaczona dla naszych klientów.

 

Przejdź do pobierania dokumentów

top