Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Światowy przemysł morski

Zespół, w którym współpraca jest na najwyższym poziomie

Goście oczekują, że na Twoim statku zaznają czystej rozrywki i wielu niezapomnianych wrażeń. Oczywiście musisz spełnić tę obietnicę. Nie uda się tego osiągnąć bez pracy doskonale skoordynowanego zespołu. Każdy członek załogi musi dać z siebie wszystko. W przypadku personelu kuchennego obejmuje to również technologię firmy HOBART.

Nie mniej ważni są technicy serwisu firmy HOBART, którzy będą przeprowadzać konserwację niezależnie od miejsca, w którym zdecydujesz się zrzucić kotwicę.

scroll down

HOBART Global Marine

MY jesteśmy doświadczonym globalnym zespołem ekspertów w dziedzinie sprzedaży, technologii i serwisu sprzętu do kambuzów.

WIEMY co trzeba zrobić, żeby pokładowy sprzęt kuchenny spełniał wymagania. Dlatego w 4 na 5 jednostek pływających są dziś stosowane rozwiązania i sprzęt do zmywania firmy HOBART.

JAK znaleźć najwłaściwsze dla danego zastosowania rozwiązanie, dostarczyć solidny sprzęt i udzielić porad, na których można polegać.

Firma HOBART Global Marine stanowi część ITW Food Equipment Group. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości systemów zmywarek, technik uzdatniania odpadów, przygotowania żywienia i gotowania na potrzeby kuchni komercyjnych. HOBART Global Marine zaspokaja specyficzne wymagania rynku. Zorganizowała zdecentralizowaną globalną sieć dostarczającą rozwiązania ukierunkowane na klienta, a także linie specjalnych produktów morskich spełniających normy UPSH.

Referencje

Wyprodukowano w Niemczech

Oznaczenie „Wyprodukowano w Niemczech” to od dawna synonim jakości i niezawodności w segmencie premium. Firma może utrzymać swój udział w rynku, wyłącznie realizując obietnicę nieustannego zapewniania wysokiej jakości.

Nadal produkowane w Stanach Zjednoczonych

Solidny sprzęt. Rady, na których można polegać. Synonim jakości i niezawodności. Utrwalony dzięki bardzo długiej tradycji produktów, które dowiodły swojej trwałości w różnych zastosowaniach.

HOBART towarzyszy Ci wszędzie.

Żaden inny producent nie może rywalizować z gęstą siecią dystrybucji i obsługi klienta firmy HOBART obejmującą cały glob. Wypróbowani i rzetelni specjaliści służą Ci radą i pomocą w planowaniu. Wyszkoleni inżynierowie utrzymają Twój biznes na rynku.

Lokalne biura gwarantują nieustanną dostępność części zamiennych i wsparcie klienta. Nazwa HOBART jest synonimem najwyższej jakości produktów i wzorowej obsługi klienta.

Skontaktuj się Kontakt

Zdobywca nagród

Do najdonioślejszych osiągnięć firmy HOBART w ostatniej dekadzie należy wprowadzenie na rynek innowacyjnej linii zmywarek do naczyń PREMAX, w związku z czym firmie przyznano ponad 100 patentów.

Za uruchomienie linii PREMAX firma HOBART została obsypana nagrodami krajowymi i międzynarodowymi. Jedną z nich była Seatrade Insider Cruise Award w kategorii „Wyżywienie i napoje / organizacja hoteli” przyznawana przez branżę rejsów wycieczkowych.    

KONCENTRACJA NA TWOICH KORZYŚCIACH

Firma HOBART jest globalnym dostawcą ekonomicznych, projektowanych z uwzględnieniem potrzeb rynku systemów zmywarek. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom systemowym, technologiom i usługom marka stała się synonimem długotrwałych korzyści klientów, niezawodności i najlepszych produktów na rynku.

Ekonomiczność

Oszczędność bieżącej wody i środków chemicznych to czynnik warunkujący ekonomikę operacji oraz świadome zarządzanie funkcjonowaniem zmywalni, która może nie być najważniejszym elementem pracy kambuza, ale na pewno nie jest też najmniej istotnym.

Uwzględnienie najnowocześniejszej zmywarki do naczyń HOBART na etapie konstrukcji lub ewentualnie modernizacji zapewnia bardzo szybki zwrot z inwestycji.

HOBART może tego dowieść!

Najlepszy efekt zmywania

Niezawodna zmywarka jest konieczna, aby zagwarantować doskonałą czystość i spełnić oczekiwania gości. Wiele unikatowych cech konstrukcyjnych i techniki wypracowane na bazie doświadczenia, wiedzy specjalistycznej oraz innowacyjnej inżynierii zagwarantują najlepsze wyniki.

Ukierunkowanie na klienta

Wysłuchiwanie potrzeb klientów jest najważniejszym priorytetem podejścia firmy HOBART do projektowania i dostarczania doskonałych rozwiązań i odpowiedniego sprzętu. Od branżowego standardu do koncentracji na wyspecjalizowanej załodze statku – firma HOBART próbuje najpierw słuchać, a później dostarczać rozwiązania.

Solidny sprzęt. Rady, na których można polegać. Więcej niż obietnica.

Najwyższa niezawodność

Niezawodność techniczna i operacyjna to obowiązkowe wymagania specyfikacji funkcjonalnych, które muszą być przestrzegane podczas konstrukcji. Rozumiemy, że w trakcie rejsu urządzenia muszą spełniać swoje zadania, dlatego możesz zaufać firmie HOBART. Zadbamy o higienę, bezpieczeństwo i niezawodność podczas codziennej pracy, w trakcie każdego rejsu, przez wiele lat eksploatacji statku.

Łatwa obsługa

Jedno naciśnięcie przycisku, który pojawia się we wszystkich urządzeniach, bez trudu opanuje każdy operator, na każdej jednostce, zawsze.

Elementy sterujące zapewniają komunikację z operatorem, dzięki czemu proces jest zawsze pod kontrolą.

Akcesoria i elementy z kodami montowane zgodnie ze wskazówkami oraz pasujące do odpowiednich miejsc i tam, gdzie tylko chcesz. Łatwa obsługa to oszczędność czasu.

Dokumenty do pobrania Światowy przemysł morski

Ta sekcja jest zabezpieczona hasłem, przeznaczona dla naszych klientów.

 

Przejdź do pobierania dokumentów

Technika zmywania

Innowacyjne, efektywne i wydajne rozwiązania w zakresie techniki zmywania.

 

Czytaj więcej

top