Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

Czyszczenie w laboratoriach i przemyśle farmaceutycznym

W przemyśle farmaceutycznym czystość jest zasadniczym przedmiotem troski. Dokładne czyszczenie pojemników transportowych i naczyń produkcyjnych oraz utrzymywanie tej czystości to bezwzględne wymogi. Wgłębienia, użebrowanie i punkty poboru utrudniają czyszczenie oraz suszenie poszczególnych form i pojemników. Zmywarki kapturowe do naczyń oraz systemy zmywarek taśmowych firmy HOBART spełniają wszelkie wymagania.

Od wielu lat zmywarki do naczyń firmy HOBART przeznaczone do zastosowań w laboratoriach i farmacji są stosowane w sekcjach procesowych, przejściowych i czystych.

Rozwiązanie, które sprosta Twoim potrzebom – system zmywarek HOBART FUX.

System zmywarek HOBART FUX zapewnia niezawodne czyszczenie pojemników w laboratoriach i branży farmaceutycznej. System zmywarek FUX to idealne rozwiązanie, jeśli wymagane jest czyszczenie dużej liczby naczyń. Dokładnie skoordynowane procesy zmywania i płukania zapewniają określoną jakość czyszczenia, umożliwiając uzyskanie specyficznych klas cząsteczek. Dzięki systemowi suszenia i przedmuchiwania o wysokich parametrach zmywane artykułu są w chwili opuszczania systemu niemal suche i mogą być od razu użyte. Modułowa konstrukcja systemu zmywarek FUX umożliwia indywidualne dostosowanie go do poszczególnych wymagań i wskazanych przez użytkownika przepustowości. Wieloletnie badania i prace rozwojowe pozwoliły na obniżenie zużycia energii i mediów do minimum. Analogicznie minimalizacji uległy koszty eksploatacji. Z przyjemnością zintegrujemy system z Twoim procesem produkcji, podłączając go do przenośnika taśmowego i dostosowując do wymagań danego budynku.

 

Zastosowania

  • Produkcja w przemyśle farmaceutycznym (od strefy przejściowej do czystej)
  • Produkcja w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym

Myte artykuły

  • Pojemniki transportowe
  • Lejki
  • Palety
  • Pojemniki
  • Beczki

Zanieczyszczenie

  • Cząsteczki
  • Pył osadzający się podczas przechowywania
 

 

Chętnie udzielimy porad dotyczących wyboru systemu czyszczenia najlepiej odpowiadającego danemu zastosowaniu. Zapraszamy do kontaktu – bez żadnych zobowiązań!

Kontakt
Tomasz Krake
Area Sales Manager Poland and Business Development Manager Cooking Eastern Europe
+48 790 828 828 Skontaktuj się
Christian Lutz
Business Unit Manager Industrial Application Sales
+49 781 600-1080 Skontaktuj się
Mario Nemes
Sales Support Industrial Application Sales
+49 781 600-2041 Skontaktuj się
top