Skontaktuj się z nami
HOBART GmbH
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-0
+49 781 600-2319

Mapa
Area Sales Manager
Kontakt
Porównanie produktów
Porównaj produkty teraz


Lista porównania
HOBART

HOBART wzmacnia strukturę dystrybucyjną w Europie Wschodniej


Wieloletni pracownicy Tomasz Krake i Daniel Derus w swoich nowych funkcjach wspierają rozwój marki HOBART w segmencie techniki zmywania i gotowania na wschodnioeuropejskich rynkach.

Offenburg, 12 luty 2024 r. – HOBART rozbudowuje swoje struktury, aby stymulować rozwój strategiczny w krajach Europy Wschodniej. Celem jest przede wszystkim dalsze rozwijanie zdobytych w ostatnich latach udziałów w rynku oraz promowanie oferty produktów z zakresu techniki zmywania i gotowania.

HOBART to czołowy producent komercyjnych urządzeń do zmywania, który ma w swoim portfolio również artykuły związane z techniką gotowania. Zainteresowanie produktami premium z dziedziny gotowania bardzo wzrosło w ostatnich latach. Dlatego firma HOBART postanowiła odpowiednio zareagować na zapotrzebowanie na produkty silnej marki i stymuluje rozwój zarówno w sektorze zmywania, jak i gotowania.

Tomasz Krake od 2018 r. skutecznie sprawdza się na stanowisku Area Manager w Polsce. Od 1 stycznia 2024 r. odpowiada dodatkowo za rozwój strategiczny Cooking Business w całej Europie Wschodniej. Dzięki wykształceniu jako kucharz oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży ma doskonałe kwalifikacje do tej funkcji. We współpracy z kolegami z poszczególnych regionów Europy Wschodniej będzie dbał o dalszy rozwój sektora techniki gotowania.

Daniel Derus pracuje w firmie HOBART od ponad 20 lat. Od 1 stycznia 2024 r. przejął dodatkową odpowiedzialność za rozwój i wsparcie lokalne handlu specjalistycznego oraz miejscowych klientów kluczowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku pomoże w dalszym wzmacnianiu marki HOBART oraz w stymulowaniu rozwoju strategicznego.

Raphael Kirn (Business Unit Manager HOBART Export) jest przekonany, że nowe struktury zapewnią dodatkowy motor rozwoju marki HOBART w Europie Wschodniej: „W 2024 r. będziemy kontynuować pomyślny rozwój w Europie Wschodniej z pomocą całego zespołu ds. eksportu oraz dzięki nowym odpowiedzialnościom Tomasza Krake i Daniela Derusa”.

Informacja:
Przedruk do celów redakcyjnych – bezpłatny z dopiskiem:
„Fot.: HOBART”

Udostępnij
Kontakt z firmą Hobart dla prasy
Robert-Bosch-Straße 17
77656 Offenburg
+49 781 600-1182
+49 781 600-1189
Skontaktuj się z nami
top